2019 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri, Fiyatı ve Fotoğraflar İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri, Fiyatı ve Fotoğraflar

Paylaş

Sizler için bugün Alfa Rome Giulietta 2019 modelini inceledim.

Alfa Romeo’nun en popüler araç modellerinden biri olan Alfa Romeo Giulietta, yeni modeliyle piyasada söz sahibi olabilir. İlk olarak 2010 yılında piyasaya çıkan model, son yıllarda farklı değişiklikler ile piyasaya sürüldü. 

2019 Alfa Romeo Giulietta hakkında net bir bilgi olmasa da sızan bilgiler ve önceki modellerinr piyasaya çıkışları ele alınarak yeni model hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Yeni modelin şu ana kadar ki en sportif araç olacağı düşünülüyor. 

2019 Alfa Romeo Giulietta Tasarım 

2019 Alfa Romeo Giulietta Tasarım
2019 Alfa Romeo Giulietta Tasarım

Son olarak 2015 yılında yeniden tasarlanan Giulietta’nın, 2019 yılında yeni ve şık bir tasarım ile geleceği yönündeki iddialar güçlendi. Dış tasarımda yeni alaşım jantlar ve farlar üzerinde değişiklik beklenirken, iç tasarımda ise son model büyük dokunmatik ekran ile birlikte ön panel değişikliği bekleniyor. 

2019 Alfa Romeo Giulietta, yeni modelinde tasarımsal anlamda ana hatlarını koruması beklenirken, özellikle mekanik anlamda önemli değişiklikler olacak. Öyle ki sızan bilgilere göre  daha şaşırtıcı bir sürüş deneyimi sağlayacak olan yeni modelin arkadan çekişli olacağı konuşuluyor. 

2019 Alfa Romeo Giulietta Motor

2019 Giulietta’nın motor kısmında birkaç değişiklik bekleniyor. 150 ile 240 beygir arasında bir güce sahip olması beklenirken, hibrit, benzin ve dizel versiyonlarının da çıkması muhtemel. Motor gücü ise 2.0 ile 2.2 litre olacağı konuşulanlar arasında. 

2019 Alfa Romeo Giulietta Çıkış Tarihi ve Fiyatı 

2019 Alfa Romeo Giulietta Çıkış Tarihi ve Fiyatı
2019 Alfa Romeo Giulietta Çıkış Tarihi ve Fiyatı

2019 Alfa Romeo Giulietta çıkış tarihinin 2019 son çeyreğinde olacağı tahmin ediliyor. Fiyatı ise 30 bin dolar seviyelerinde olacağı konuşuluyor. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir