Havalı Tüfek Tecrübem ve Kolay Av'a Teşekkür İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Havalı Tüfek Tecrübem ve Kolay Av’a Teşekkür

Paylaş

Mart ayı gibi havalı silahlara merak salarak bir adet havalı tüfek ve ekipmanları edinmeye karar verdim. Yani havalı tüfek dürbünü, çantası gibi ekipmanları da almayı kafaya koydum ve araştırmaya başladım. Araştırmalarımda havalı tabanca da ithal markaların öne çıktığını görürken, havalı tüfeklerde de yerli markaların oldukça kaliteli olduğunu gördüm. Hangi markadan alım yapmam gerektiğini düşünürken https://www.kolayav.com ile karşılaştım.

Firma hakkında yorumlara bakarken oldukça etkileyici yorumlara rastladım. Firma çok eski olmamasına rağmen, yaptıkları işler ve müşteri dönüşleri nedeniyle bu firmada karar kıldım ve kendileriyle iletişime geçtim.

Hangi Havalı Tüfeği Aldım?

Kral N11 Havalı Tüfek
Kral N11 Havalı Tüfek

Kolay Av yetkilileriyle iletişime geçtim ve ne istediğimi belirttim. Kendileri isteklerim doğrultusunda bana yardımcı oldu ve doğru havalı tüfeği seçmemi sağladılar. Bu doğrultuda Kral N11 havalı tüfeği seçtim ve Kolay Av’ın yanında dürbün, çanta ve mermi gibi hediyeleri oldu. Bu nedenle bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum.

Tüfek Hakkında Tecrübelerim

Kral markasının av tüfekleri konusunda tecrübeli olduğunu biliyordum. Ancak havalı tüfek konusunda üretim yaptıklarını bilmiyordum. Araştırdıktan sonra yerli marka olarak havalı tüfek ihracatı yaptıklarını da öğrendim ve hemen satın aldım.

Birkaç gün sonra tüfek elime ulaştı. Oldukça kaliteli bir yapısı vardı. Kurdum ve güvenli bir bölgeye geçerek atışlara başladım. Açıkçası tüfeğin kalitesi ve atış rahatlığı beni benden aldı. Eee bir de usta atıcılığımı konuşturarak süper atışlar yaptım.

Yani diyeceğim o ki hem Kolayav.com hem de Kral markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir