Yabancı Dizi Önerileri -2- İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yabancı Dizi Önerileri -2-

Paylaş

Merhabayın arkadaşlar. Sizlere daha önce Yabancı dizi önerileri konusunda bir yazı hazırlamıştım. Şimdi listenin devamı niteliğinde bir yazı daha paylaşıyorum. Bu listede de beğendiğim yabancı dizileri bir araya getirecek ve kısa kısa yorumlarda bulunacağım.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki genellikle bilim kurgu, fantastik, gerilim ve korku tarzında dizi ve film seviyorum. Ama aynı zamanda hoşuma giderse animasyon tarzı dizi ve filmleri de izliyorum. Bunu dikkate alarak yazının devamını okuyabilirsiniz.

Arrow – Green Arrow

Arrow
Arrow

DC evreninde geçen ve The CW kanalında yayınlanan Arrow dizisi, 7 sezondur devam ediyor ve bu yıl oynayacak 10 bölümlük 8. sezonuyla ekranlara veda edecek. Diziyle tanışmam ilk sezonunda 7. bölümünde olmuştu ve o sıralarda okçuluğa başlamam nedeniyle beni etkilemişti. Sonrasında da her bölümünü izledim dizinin. Benim açımdan 10 üzerinden 7 alan bir dizi.

Arrow Konusu

Babasıyla beraber çıktığı bir iş gezisi sırasında, Çin yakınlarında okyanusta yatları batan Oliver Queen, 5 yıl ıssız bir adada geçirdiği yılların ardından, artık çok başka birine dönüşmüştür. Artık tek bir amaçla yaşadığı şehir Star City’ye dönecektir, babasının yaptığı hataları düzeltmek. Ancak hiç birşey beklediği gibi olmayacaktır.

The Punisher

The Punisher
The Punisher

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan The Punisher, başrolündeki Jon Bernthal sayesinde tam anlamıyla seyirciyi etkiliyor. The Walking Dead’den tanıdığım Jon, Punisher olarak karşımıza çıkıyor ve oyunculuğunu üst seviyelere çıkarıyor.

The Punisher Konusu

Eski bir deniz piyadesi olan Frank Castle, ailesinin öldürülmesiyle birlikte bambaşka birine dönüşmüştür. Artık hayattaki tek amacı ailesinin katillerini bulmak olacaktır. Ancak bu sırada karşılaştığı olaylar, onu farklı noktalara sürükleyecektir.

El Recluse

El Recluso
El Recluso

Yine bir Netflix dizisi olan El Recluso, hapishanede geçiyor. Dizi The Marginal isimli Arjantin yapımı dizinin uyarlamasıdır. Dizi de Lazaro Mendoza’nın hapishanede geçirdiği hikayeyi izliyoruz.

El Recluso Konusu

Lazaro Mendoza, Amerikalı bir hakim olan John Morris’in kaçırılan kızını bulmak için bir hapishaneye girmiştir. Hapishaneden yönetilen bir çetenin liderine yaklaşarak kızı bulması gerekir. Ancak bu oldukça zorlu olacaktır. Çünkü hapishanede onu farklı tehlikeler beklemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir